پرسشهای متداول - باربری بارسلون

باربری بارسلون

اتوبار و باربری بزرگ بارسلون : اولین و معتبر ترین در ایران

پرسشهای متداول

اتوبار بارسلون

اولین و معتبرترین شرکت حمل و نقل و باربری لوازم اداری و منزل در تهران با دو دهه فعالیت مستمر و رزومه درخشان


بیمه حمل و نقل باربری چیست ؟

یمه حمل و نقل کالا بیمه ای است که به موجب آن بیمه گر در مقابل حق بیمه ای که از بیمه گذار دریافت می کند متعهد می شود در جریان حمل کالا از نقطه ای به نقطه دیگر در نتیجه وقوع خطرهای موضوع بیمه چنانچه ، کالا تلف شده و یا دچار خسارت شود و یا بیمه گذار در رابطه بااین خطرات هزینه ای متحمل شود، زیان وارده را بپردازد .

آیا باربری بارسلون حمل و نقل بین شهری انجام میدهد ؟

یکی از خدمات شرکت حمل و نقل و باربری بارسلون ، باربری اتاثیه منزل و لوازم اداری از مبدا تهران به سایر شهرستان های کشور میباشد که به وسیله مدرنترین وسائط حمل و نقل و بیمه باربری انجام میشود.

وسائل حمل و نقل باربری بارسلون

باربری بارسلون دارای انواع وسائط نقلیه سنگین و سبک میباشد که شامل : وانت بار ، نیسان ، خاور ، کامیون و تریلی است و بر حسب نیاز و با توجه به درخواست مشتری جهت حمل نقل اعزام میگردد.

محدوده فعالیت باربری بارسلون در تهران در چه مناطقی است ؟

این شرکت افتخار دارد خدمات خود را در کلیه مناطق تهران بزرگ ارائه میدهد. شما میتوانید جهت هماهنگی با باربری بارسلون از بخش تماس با ما محدوده مورد نظر خود را انتخاب از طریق شماره تلفنهای موجود درخواست خود را اعلام نمایید.

آیا هزینه بسته بندی در شرکت بارسلون به صورت جداگانه محاسبه میشود ؟

بله، کلیه هزینه های بسته بندی ، هزینه کارتن و جعبه های استفاده شده و همچنین چیدمان اسباب و وسایل در مقصد ( با سلیقه مشتری ) هزینه جداگانه دارد. این هزینه طبق تعرفه و به صورت کارشناسی شده اخذ میگردد.

برای بسته بندی وسائل توصیه ای دارید ؟

شما میتوانید کلیه کارهای مرتبط با بسته بندی را متخصصین باربری بارسلون واگذار نمایید و یا چنانچه خودتان قصد انجام این کار را دارید بهتر است قبل از شروع کار نکات بسته بندی و اسباب کشی را مطالعه نمایید.